Benutzer Teilen

Bayrama özel Merci çikolata bandroller

x

Herkese merhaba arkadaşlar,

kurban bayramı yaklaşıyor. Büyüklerimiz önceden “ah ah, neerdeee o eski bayramlaaaar“ derdi ama artık orta yaşlar bile bunu der oldu, çünkü çok büyük fark var. Eskiden kapı kapı dolaşan el öpen çocuklar, haftalar önce başlayan bayram temizliği, ”Ye yavrum ye“ diyen teyzeler, ailece yenen ve kimsenin ”ben doydum“ diye odasına kaçmadığı geniş sofralar varken, bugün çok şey değişti. Sanırım değişmeyen bir şey var ki bayram ziyaretleri ve ikramlar. Küçük mutluluklar çok önemli, bu nedenle sizi muhteşem bir ürünümüzü tanıtmak şerefine nailim. Çikolataya yapıştırıp ziyarete giderken götürebileceğiniz veya evinizdeki misafirinize ikram edebileceğiniz bandroller bir tık ile elinizde. Hem özel hem de ekonomik tıkla ve hemen başla.

PinterestInstagram veya Facebook`dan takip edin ve birşey kaçırmayın.

Gerekenler:

  • PDF-tasarımı yeşil veya mavi
  • Makas
  • Tutkal
  • Bir karton Merci Çikolata

Hazırsanız başlayabiliriz:

Öncelikle tasarımı yükle ve çıkart.

Ardından bandrolleri tek tek kesiyoruz.

Sonra bir merci çikolatayı alıp yazılı tarifi bandrol ile kaplayıp tutkal veya yapıştırma bandı ile yapıştırıyoruz. Bu işlemi 20 adet çikolataya uyguluyoruz.

Sıra Merci kartonuna geldi. Merci çikolatası kartonun iç kısmı için resmi kesiyoruz. Ardından iç kısmına yerleştirip tutkal ile yapıştırıyoruz.

Merci bayram

Son olarak Merci çikolatasının dış kısmı için resmi kesiyoruz ve belirtilen yerlerden içe doğru katlıyoruz. Yazısız olan uzun kısmı kartonun arka kısmına gelecek şekilde yazılı olan tarafı öne gelecek şekilde kartonun dış kısmına yerleştirip tutkal ile yapıştırıyoruz. Bu kadar.

Merci bayram
Merci bayram

Böylelikle kolaylıkla hazırlayabileceğiniz, bayrama özel misafirlerinize veya ziyaret edeceklerinize güzel bir hediye/ikram hazırlamış oluyorsunuz. İyi bayramlar dileriz 😊.


Registrier dich oder log dich ein um an einem spannenden Gedankenaustausch teilzunehmen.