Benutzer Teilen

Babalar gününe özel çikolata bandroller

x

Merhaba arkadaşlar,

babalar günü için geri sayım başladı. Babalar günü, babaların ve baba figürlerin çocuklarının hayatlarına yaptıkları katkıyı takdir etmek için dünya çapında kutlanmaktadır. Her ülkede ayni olmasa da pek çok ülkede her yıl haziran ayinin üçüncü pazar günü babaların onuruna kutlanan özel bir gündür. Onları mutlu etmek için sürpriz hediyeler veya değişik mesajlar göndererek mutlu edebilirsiniz. Bugün sizlere güzel bir ürünümüzü tanıtmak istiyorum. Kinder çikolatası bandroller. Bu kinder çikolata bandroller ile babalarımıza çok kolay ama değişik bir hediye hazırlayabileceğimiz özel bir tasarım. Babalar gününe özel bandroller ile bu sene babalarınıza ne kadar özel bir baba olduğunu hissettirin.

PinterestInstagram veya Facebook`dan takip edin ve birşey kaçırmayın.

Gerekenler:

  • PDF-tasarımı
  • Makas
  • Tutkal
  • Bir karton kinder Çikolata

Hazırsanız başlayabiliriz:

Öncelikle PDF-tasarımı yükleyip çıkartıyoruz.

Ardından bandrolleri tek tek kesiyoruz.

Sonra bir adet kinder çikolatayı alıp bandrol ile kaplayıp tutkal veya yapıştırma bandı ile yapıştırıyoruz. Bu işlemi 10 adet çikolataya uyguluyoruz.

Ardından kinder çikolatasının dış kartonu için resmi kesiyoruz. Sonra dış kısmına yerleştirip tutkal ile yapıştırıyoruz. Son olarak hazırladığınız çikolataları kutusuna yerleştirin. Bu kadar.

Böylelikle kolaylıkla hazırlayabileceğiniz, babalar gününe özel mesajlı çikolataları hazırlamış oluyorsunuz. Babalar candır 😊.


Registrier dich oder log dich ein um an einem spannenden Gedankenaustausch teilzunehmen.