Benutzer Teilen

Taraftar babalara çikolata bandroller

x

Merhaba arkadaşlar,

babalar günü yaklaşıyor. Pek çok ülkede her yıl haziran ayının üçüncü pazar günü kutlanan Babalar Günü babaların onuruna kutlanan özel bir gündür. Babaları anmak ve onurlandırmak amacıyla babalar gününde yine babalarına olan sevgilerini göstermek isteyenler çeşitli hediyeler alacak sürprizler yapacak. Babalar bizim ilk aşkımız, süper kahramanımız. Sırtımızı güvenle dayayabileceğimiz duvar, evin direği, gölgesinin yettiği çınar ağacı. Bunu her zaman dile getiremiyoruz belki de. Hadi gelin babalarımızın önemini çikolata ile dile getirelim diyorsanız, sadece babalar gününe değil, her daim hediye edebileceğiniz çikolata bandroller ile babanızın yüzünde gülücük oluşturabilirsiniz. Çünkü onlar sadece bir gün değil her gün baş tacımızdır. Bir tik ile çikolata bandrollari yükleyip çıkartabilirsiniz.

PinterestInstagram veya Facebook`dan takip edin ve birşey kaçırmayın.

Gerekenler:

Hazırsanız başlayabiliriz:

Öncelikle takımı seçiyor ve pdf-tasarımı yükleyip ve çıkartıyoruz.

Ardından bandrolleri tek tek kesiyoruz.

Sonra bir adet kinder çikolatayı alıp bandrol ile kaplayıp tutkal veya yapıştırma bandı ile yapıştırıyoruz. Bu işlemi 10 adet çikolataya uyguluyoruz.

Ardından kinder çikolatasının dış kartonu için resmi kesiyoruz. Sonra dış kısmına yerleştirip tutkal ile yapıştırıyoruz. Son olarak hazırladığınız çikolataları kutusuna yerleştirin. Bu kadar.

Böylelikle kolaylıkla hazırlayabileceğiniz, babalar gününe hediye edebileceğiniz özel mesajlı çikolataları hazırlamış oluyorsunuz. Babalar candır 😊.


Registrier dich oder log dich ein um an einem spannenden Gedankenaustausch teilzunehmen.